Działki na Sprzedaż, Mikołów

5 ofert

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Mikołów - Działka budowlana na sprzedaż Mikołów.
Data dodania: 17.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Metraż: 3256m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG064-199
Cena 719 000 zł
cena / m² 221 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Mikołów - Świetna cena! Uzbrojona działka z pozwoleniem na dom!
Data dodania: 12.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Metraż: 616m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG049-513
Cena 178 000 zł
cena / m² 289 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Grunt aktywizacja gospodarcza na  sprzedaż Mikołów - Działka inwestycyjna na sprzedaż Mikołów.
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Metraż: 5388m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG064-198
Cena 2 190 000 zł
cena / m² 406 zł

Oferta tylko u nas

Grunt budowlany jednorodzinny na  sprzedaż Mikołów - Na sprzedaż działka budowlana w zielonej okolicy | Mikołów Mokre
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Metraż: 674m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG143-5264
Cena 249 000 zł
cena / m² 369 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Mikołów
Metraż: 1348m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG143-5263
Cena 479 000 zł
cena / m² 355 zł

Oferta tylko u nas

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies